Naujienos

2017-12-11

Poveikis smegenų vystymuisi Amerikos pediatrų asociacija rekomenduoja neleisti žiūrėti televizoriaus mažesniems nei 2 metų vaikams, nes tai gali neigiamai veikti jų smegenų vystymąsi, kas atsiliepia vyresniame amžiuje: tai prastesni... plačiau»


2017-12-11

Nėra vienareikšmio atsakymo, kas geriau - „gyventi kartu tik dėl vaikų“ ar išsiskirti, jei sutuoktiniai yra taip apsisprendę. Koks bebūtų pasirinkimas, reikėtų aiškiai atskirti dvi santykių sritis: viena- dviejų... plačiau»


2017-12-11

„Remiantis „ES Vaikai Internete“ tyrimo (2010 m.) duomenimis, Lietuvoje 86%tyrime dalyvavusių vaikų turi prieigą prie interneto ir juo naudojasi. Vidutinis pradedančiųjų internautų amžius — 8 metai.“ („ES... plačiau»


2017-12-11

Augdami visi vaikai įveikia raidos etapus, tai yra vystosi fiziškai, vystosi jų intelektas, vyksta socialinė raida. Vaiko raida iki 6 mėn. Fizinė raida: Emocinę (socialinę) raida: Protinė raida: Apsiverčia nuo pilvo ant nugaros. Gali... plačiau»


2017-12-11

„Vaikų raidai įtaką daro ne tai, kiek daug ir kokių žaislų jie turi, bet kaip dažnai ir kaip kokybiškai suaugusieji prisideda patys prie tos raidos.“ toybox.lt vadovas G.Breikštas Neverta... plačiau»


2017-12-11

Jūsų požiūris į kasdienį mokymąsi daro didelę  įtaką vaiko požiūriui į darbą.                                                         Ischta Lehmann Nustatykite patikimas, meile pagrįstas ribas. Sukurkite tvirtus ritualus ir aiškias nuorodas - kada laikas... plačiau»


2017-12-11

Kai svaigsta galvą močiutei- gal ir nelabai stebimės, juk amžius. Bet kai galvą svaigsta vaikui- sunerimstame ir pradedame ieškoti priežaščių. Vaikui gali svaigti galvą dėl silpnumo, kuris apima dėl alkio, nuovargio, streso,  deguonies... plačiau»